Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler gereği evden çıkmayan kişilerden bazıları bilgisayar oyunlarına yöneldi. Bunun etkisiyle birlikte hafta başında eş zamanlı çevrimiçi oyuncu rekoru kıran Steam ve CS: GO, bir kez daha rekor kırarak dikkatleri üzerine çekti.
Kişisel bilgisayarlarında oyun oynamak isteyenlerin ilk adresi olan Steam ve bu platformdaki en popüler oyunlardan biri olan CS: GO, son günlerde artan oyuncu sayılarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta 20.313.451 eş zamanlı kullanıcıya ulaşarak tüm zamanların rekorunu kıran Steam, başarısını geliştirdi ve yeni bir rekorla karşımıza çıktı. Steamin kırdığı yeni rekorun yanı sıra CS: GO da tüm zamanların en yüksek aktif oyuncu sayısına ulaştı.
Açıklanan verilere göre dün Steamdeki eş zamanlı kullanıcı sayısı 21.360.226 oldu. Bu da bir önceki rekorun yaklaşık 1 milyon kadar üzerine çıkıldığını gösteriyor. CS: GO için dün açıklanan eş zamanlı oyuncu sayısı 1.060.189du ve bu da bir rekordu ancak bugün açıklanan rakamlar, Steamin ve CS: GOnun bir kez daha rekor kırdığını gösterdi.

Steam ve CS: GO, Bir Kez Daha Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru Kırdı

TÜM HABERLER

BU HABERİN OKUNMA SAYISI
52495